Her ser du en oversikt over alle utvalg i kommunen. Dersom du klikker på et utvalg, får du opp en liste over alle politikere i dette utvalget. Du kan klikke på overskriftene 'Parti' og 'Navn' for å endre sorteringskriteriene.

Utvalg

Formannskapet

NavnPartiMedlemTelefonEpost
Roar JonstangHøyreordfører908 66 240roar.jonstang@notteroy.kommune.no
Bjørn Kåre SevikFremskrittspartietvaraordfører913 26 770bksevik@online.no
Espen Irving RiiserArbeiderpartietMedlem917 90 788eiriiser@online.no
Jon Sanness AndersenArbeiderpartietMedlem906 90 389jon.andersen@notteroy.kommune.no
Jorunn Anne MidthunArbeiderpartietMedlem47755771Jorunn.Midthun@gmail.com
Torunn SjøvoldHøyreMedlem93048026torunn.sjovold@gmail.com
Vidar UllenrødHøyreMedlem941 41 077ullenroe@online.no
Unni HansonFremskrittspartietMedlem415 16 272uhanson@outlook.com
Muctarr KoromaKristelig FolkepartiMedlem41572602muctarr@gmail.com
Anne Katrine HaugeMiljøpartiet De GrønneMedlem98865965annekatrinehauge@gmail.com
Arne Magnus BergeVenstreMedlem906 08 080arne.magnus.berge@gmail.com
Elin SkuggedalArbeiderpartietVararepr.eskuggedal@yahoo.no
Karen LieArbeiderpartietVararepr.33 41 26 96karen.lie@online.no
Mette Vikan AndersenArbeiderpartietVararepr.95985790vikanandersen@gmail.com
Steinar GullvågArbeiderpartietVararepr.95123925steigull@hotmail.com
Theres Ønvik LorentzenArbeiderpartietVararepr.948 25 955rlor@online.no
Bjørnar Godt DaaeHøyreVararepr.913 59 292go-daa@online.no
Erik HolmelinHøyreVararepr.970 23 652erik@agenda.no
Linda Norman LorentzenHøyreVararepr.95915562linda@veltek.no
Marion Berg KolpusHøyreVararepr.99552667marion@tenvik.no
Mathias Willassen HanssenHøyreVararepr.46807928mathiaswhanssen@gmail.com
Jørn MagdahlFelleslisten Rødt/SVVararepr.33 01 26 39rule@online.no
Tone KalheimFelleslisten Rødt/SVVararepr.40462220tone.kalheim@siv.no
Egil KochFremskrittspartietVararepr.90703849egil_k@hotmail.com
Eskild Van der HorstFremskrittspartietVararepr.91675000eskild@vanderhorst.no
Martin HandelandKristelig FolkepartiVararepr.48138808martin@handeland.priv.no
John-Patrick GudmundsenMiljøpartiet De GrønneVararepr.406 09 559notteroy@mdg.no
Joachim Bræk Poppe-HolmdahlVenstreVararepr.92243433joachim@sf-nett.no
Utvalg
UtvalgVis
ValgstyrePolitikere, Møter
SommerfullmaktPolitikere, Møter
Råd for mennesker med nedsatt funksjonsevnePolitikere, Møter
KontrollutvalgetPolitikere, Møter
KommunestyretPolitikere, Møter
KommuneplanutvalgetPolitikere, Møter
Hovedutvalg for oppvekst og kulturPolitikere, Møter
Hovedutvalg for miljøvern og kommunalteknikkPolitikere, Møter
Hovedutvalg for helsevern og sosial omsorgPolitikere, Møter
Færder valgstyrePolitikere, Møter
Færder planutvalgPolitikere, Møter
Færder kommunestyrePolitikere, Møter
Færder fellesnemndPolitikere, Møter
Færder - partssammensatt utvalgPolitikere, Møter
Formannskapet - klageutvalgPolitikere, Møter
FormannskapetPolitikere, Møter
Formannskap - administrasjonsutvalgetPolitikere, Møter
Fast bygge- og vedlikeholdskomite (nedlagt 07102015)Politikere, Møter
EldrerådetPolitikere, Møter

Kontaktinformasjon om tjenesten

Nøtterøy kommune,
PB 250 Borgheim
3163 Nøtterøy

Telefon: 33402000

Ytterligere informasjon om tjenesten

ACOS Innsyn levert av ACOS AS