topleft topright
 

Utvalg

 
 
Her ser du en oversikt over alle utvalg i kommunen. Dersom du klikker på et utvalg, får du opp en liste over alle politikere i dette utvalget. Du kan klikke på overskriftene 'Parti' og 'Navn' for å endre sorteringskriteriene.
 
bottomleft bottomright
topleft topright
 
Kommunestyret
 
 
NavnPartiMedlemTelefonEpost
Knut Olav OmholtSPOrdfører33155203/92200180knutolav.omholt@lardal.kommune.no
Lars Johan RøsholtHVaraordførerljohanro@online.no
Dagfinn AndersenLTLMedlem( 3) dagfian@msn.com
Erik Andreas SørensenLTLMedlem( 1) eas@eas-as.no
Gry Anette LieLTLMedlem( 2) 94039087gryanette@hotmail.com
Hans Atle RødalVMedlem( 3) 48117337h-atlroe@online.no
Magdalena F. LindtvedtVMedlem( 1) magdalenalindtvedt@gmail.com
Terry Bob GaboVMedlem( 2) terry@altiboxmail.no
Jon Andreas HalvorsenAPMedlem( 2) 91866718jon@svarstadbil.no
Stig Larsen RøseAPMedlem( 3) 33141742stig.larsen.rose@gmail.com
Oddvar SteinsholtHMedlem( 3) oddvar.steinsholt@veidekke.no
Ruth Elise Roso WearHMedlem( 2) ruth.elise@gjerden-fjellsikring.no
Nils Ole SmukkestadSPMedlem( 4) nils.ole@rosholt.no
Sølver SjulstadSPMedlemsolver@sjulstad.no
Anton Halvor LofstadFRPMedlem( 1) ahlofstad@gmail.com
Bernt Anders StyrvoldLTLVararepresentanter( 5) bstyrvol@online.no
Nils Johan LieLTLVararepresentanter( 9) n.j.lie@aol.no
Renate GudeLTLVararepresentanter( 6) renate.gude@hotmail.com
Stian SandbekkLTLVararepresentanter( 8) stian@sandbekk.as
Thomas EllefsenLTLVararepresentanter( 7) thomas.ellefsen@hotmail.com
Tom EideLTLVararepresentanter( 4)
Anne Lise NakjemSPVararepresentanter( 9) 33 51 28 45anne-lise.nakjem@lardal.kommune.no
Gro Anita SmukkestadSPVararepresentanter( 10) hovtor@hotmail.com
Gunvor Hogstvedt RubergSPVararepresentanter( 11) 48117337gunvor.hogstvedt@ruberg.no
Kari TjentlandSPVararepresentanter( 8) ktjent@gmail.com
Per Einar HoffSPVararepresentanter( 7) 33128115pereinar@lardalregnskap.no
Sindre SjulstadSPVararepresentanter( 6) sindre@rosholt.no
Andreas KarlssonVVararepresentanter( 7)
Eva Bennedikte WardVVararepresentanter( 8)
Jon Inge DiesetVVararepresentanter( 6) Indieset@online.no
Marianne LundVVararepresentanter( 5) malukida@gmail.com
Sjur Gabriel HasselgårdVVararepresentanter( 9) sjurgabriel@gmail.com
Øyvind BjerkadalVVararepresentanter( 4) bjoey985@me.com
Atle BonstadAPVararepresentanter( 6) bonstad@online.no
Camilla Andersen CorriereAPVararepresentanter( 7) camilla_sunny@hotmail.com
Gry TorstensrudAPVararepresentanter( 8) gry.torst@hotmail.com
Gustav PedersenAPVararepresentanter( 9)
Harald Ivar SchrøderAPVararepresentanter( 5) 91694089ha-ivsch@online.no
Kim SteinsholtFRPVararepresentanter( 4) kim@kimsteinsholt.no
Line Camilla NæssFRPVararepresentanter( 3) linecamilla94@yahoo.com
Per Olav NæssFRPVararepresentanter( 5) nassasskog@yahoo.no
Vidar FresloFRPVararepresentanter( 2) vidar@freslo.no
John Arne HellingsrudHVararepresentanter( 6) john.arne@online.no
Knut Terje OvesenHVararepresentanter( 7) knut.ovesen@visual-mind.com
Trygve TrovikHVararepresentanter( 5) trygve.trovik@fmcti.com
Marianne Allum-Sekretær33155200marianne.allum@lardal.kommune.no
 
bottomleft bottomright
Utvalg
UtvalgVis
AdministrasjonsutvalgetPolitikere, Møter
FormannskapetPolitikere, Møter
KommunestyretPolitikere, Møter
KontrollutvalgetPolitikere, Møter
Rådet for eldre og funksjonshemmedePolitikere, Møter
Ungdommens kommunestyrePolitikere, Møter
Utvalg for miljø, teknikk og næringPolitikere, Møter
Utvalg for omsorg, oppvekst og kulturPolitikere, Møter
ValgnemndPolitikere, Møter
ValgstyretPolitikere, Møter